Çipcüzdan nedir?

ÇİP CÜZDAN İnternet ortamında “Elektronik para” olarak Adlandırılmıştır.

Türkiye’de internet Kullanıcılarının E-ticaret ve diğer sitelerde Ödeme seçenekleri olarak kullandıkları bir kart’dır, Paykasa Kart’ın tek amacı internet ortamında kullanıcılara sorunsuz bir deneyim ve ödeme seçeneği sağlamaktır.

Paykasa Kart internet ortamın’da Elektronik para olarak adlandırılan 16 -24 HANELİ sanal karttır , internet e-ticaret , oyun , ve alışveriş sitelerinde kişisel kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanızı önler ve sizi güvenlik altına alır. ”Nasıl Alınır” hakkında bilgi sahibi olmak için www.cipcuzdan.com adresinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Bu tek kullanımlık ödeme kartı, online ve telefonda yapacağınız alışverişlerde ihtiyacınız olan ekstra güvenliği sağlar. Ayrıca sanal ve tek kullanımlık bir kart olmasından dolayı, ilk kullanımdan sonra geçerliliğini yitirir, böylece kaybolma veya çalınma riski yoktur.

çipcuzdan ile 3 adım’da ödeme yapabilirsiniz

Almış olduğunuz 16-24 haneli kod ile aşağida belirttiğimiz gibi kart numaranızı ödeme ekranında çip cüzdanı  seçerek ödemenizi gerçekleştirerebilirsiniz

 

çip cuzdanı satın almak için nakit ödeme yöntemini kullanabileceğiniz havale ve Eft   yöntemlerin’den yararlanabilirsiniz .

Çip Cuzdan Kartlarının Değeri

Çip Cüzdan Kartlarının Değeri  20 TL - 50 TL 100 TL - 200 TL ve 250 TL dir. Belirtilen bu miktarları sitemizden satın alabilirsiniz.